Kategorie

  • Brak kategorii

Archiwa

tutaj jest tak.

chciałabym powiedzieć: stało się. Ale nie. Cały czas się dzieje. Z dnia na dzień coraz więcej i coraz gorzej. Boję się zasypiać, bo nauczyłam się, że jutro jest gorsze. Lewe oko łzawi mi od tygodnia, może organizm znalazł sobie sposób na regularne odprowadzenie łez, zanim wybuchnie?

nagle dowiedziałam się, co to naprawdę znaczy: nie mam czasu. Dowiedziałam się też, co to znaczy: nie mam siły. Nie mam też pieniędzy, więc podjęłam pracę, bo czas się kurczy a szanse maleją. Sama nie wiem, co jest teraz dla mnie priorytetem. Naprawdę boję się, że nie ma dobrego wyjścia i że jeszcze długo nie będzie lepiej.

czuję się fatalnie, chyba utopię się we własnym katarze. Jedyne na co mam ochotę, to na słodkie lenistwo w ciepełku, na które nie mogę sobie pozwolić. Po raz kolejny poprosiłabym o łut szczęścia, ale już wiem, że to bez sensu. Duszy też nikt nie chce ode mnie kupić.

pozostaje mi próbować wierzyć, że mój hasacz Maluszek będzie się starał, kasa szybko się zarobi a ja jakimś cudem doznam intelektualnego olśnienia i wszystko samo się ogarnie. Wymagania mam chyba spore, ale podobno pozytywne myślenie to podstawa.

to dopiero początek historii
a już przyszło ją zakończyć
nie dostrzegam dobrych wiadomości
nawet w oddali
a jeszcze wczoraj było tak
o jaka miłość, jak miło mi
a dzisiaj
wszystko mi się wali
na łeb na szyje

Thrudy

2c komentarze/y do tutaj jest tak.

  • ~olciak

    ja bym swoją duszę oddała za darmo, jeszcze dopłaciła, gdyby ktoś chciał wziąć…

    „Boję się zasypiać, bo nauczyłam się, że jutro jest gorsze.” mogę się podpisać rękami, nogami, wszystkim. Niech się to już skończy :(

  • po burzy wychodzi słońce :) będzie dobrze. pozytywne myślenie, tak jak napisałaś w notce :) buziaki!

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>