Kategorie

 • Brak kategorii

Archiwa

ciemność.

nie umiem znaleźć słów, którymi mogłabym opisać to, co teraz dzieje się w moim życiu. Codzienność zlewa się w jakąś taką breję, trudno mi odróżnić dzień od dnia. Nocami nie mogę spać, rano nie mogę podnieść się z łóżka. Ciągle mi zimno i ciągle boli mnie głowa. Cały czas się martwię i z każdą chwilą jestem coraz bardziej przerażona. Nie wiem, z czym przyjdzie mi się zmierzyć, co przyniesie kolejny poranek, tak bardzo podobny do poprzedniego, tak bardzo nijaki, zły i smutny.

bardzo trudno jest patrzeć na cierpienie przyjaciela. Bezsilność to chyba najgorsze uczucie, jakiego może doświadczać człowiek. Świadomość, że zrobiło się już wszystko, wcale nie pomaga. Wręcz przeciwnie… na próżno szukam zrozumienia. Nie wszystko w życiu da się przeliczyć na pieniądze.

pragnę stabilizacji. pragnę spokoju. Chciałabym wrócić do życia, które miałam jeszcze niedawno. Do tego szarego, ciągle takiego samego dnia, na który lubię ponarzekać. Chcę się denerwować, że pies głośno tupie i ujada w reakcji na najmniejszy hałas dochodzący zza drzwi. Chcę wrócić do swoich problemów, które są największe na świecie, bo na daną chwilę… po prostu jedyne. Czasem mam wrażenie, że nigdy już nie dostanę tego, czego chcę. Może to po prostu gorszy czas, a może taka karma. Nieustająco się gubię, nawet na ostatnich prostych.

potrzebuję wytchnienia, nadziei i jakiegokolwiek znaku, że będzie lepiej. Uśmiechu od losu, słońca w deszczowy dzień. Ciemnego pomieszczenia, w którym przez chwilę będę mogła milczeć udając, że nigdy nie istniałam.

2c komentarze/y do ciemność.

 • ~Grazia

  Witaj Kochana !

  Współczuje i przytulam Cię mocno. Nie zamartwiaj się ….chciałabym Ci napisać.
  Jak mogę , to napiszę Ci co mi pomaga bym się nie,, zamartwiała ”

  Bardzo pokrzepiające są słowa z Filipian 4:6,7 sam Bóg nas prosi byśmy się nie zamartwiali a swoje troski Mu powierzyli a On się o nas zatroszczy ….

  Jutro do Ciebie napiszę jak mogę….pozdrawiam cieplutko.

 • Mam nadzieję, że jakoś przetrwałaś grudzień. Zaczął się niedawno nowy rok, mam nadzieję że będzie on lepszy i pozwoli Ci na powrót do stabilnego życia.
  A w życiu można osiągnąć wszytko, trzeba tylko bardzo chcieć i ciężko nad tym pracować.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>