Kategorie

  • Brak kategorii

Archiwa

tyle ciepła, dobra i spokoju jest w moim życiu ostatnio, że aż trudno mi w to uwierzyć. Wygląda na to, że przyszło lepsze. Lepsze, na które czekałam ostatnie cztery lata. Doczekałam się :).

poza tym, spadł w końcu śnieg. Na dworze jest zimno, a moje ręce są czerwone i popękane. Za to wieczory takie piękne! Aż chce się wyjść na spacer, na który i tak nie pójdę, bo za zimno. Ale palenie papierosów na balkonie zyskuje za to nowy smak.

czasem pochmurne niebo wkłuje mi patyk między łopatki i każe myśleć o jakiś smutnych rzeczach albo porozpamiętywać trochę przeszłość i na chwilę boli mnie żołądek. Tak było dziś rano. Ale w ogóle się tym nie przejmuję. Udało mi się ruszyć z miejsca i pójść do przodu i tego spróbuję się trzymać tak długo, na ile pozwolą moje przemarznięte ręce.

od jakiegoś czasu przekonuję się, że warto inwestować, warto się poświęcać, warto czasem się naddawać. Jeśli karma ma akurat lepszy dzień, naprawdę nam to zwraca. Rzeczywiście, bardzo wiele zależy od determinacji i wytrwałego dążenia do celu. Może faktycznie chcieć, to znaczy móc.

jestem zakochana i szczęśliwa i dobrze zaczęłam ten rok. Oby tak dalej :).

3c komentarze/y do

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>