Kategorie

  • Brak kategorii

Archiwa

czasczasczas.

czas mija tak szybko, że w ogóle nie zwracamy na to uwagi. Jesteśmy zbyt zajęci marnotrawieniem go, albo czekaniem. Czekaniem na odmianę, na spełnienie marzeń, na coś, co sprawi, że może przestaniemy narzekać. Że stanie się coś, czego byśmy sobie życzyli, że ten dzień się już skończy, na serial o osiemnastej. Ciągle coś planujemy i ciągle to odkładamy, bo przecież przyjdzie na to lepszy, może bardziej odpowiedni czas. A on nie przychodzi, bo tak naprawdę nigdy nie przestał być odpowiedni.

może to jest moment, na który czekałam. Może po prostu trzeba wziąć się w garść i najzwyczajniej zacząć. Odważyłam się pomyśleć, że w chwili obecnej mam wszystko. Wszystko, czego pragnęłam i o czym marzyłam. Po prostu zajęta narzekaniem i czekaniem jakoś tego nie dostrzegłam. Jak mogę wymagać od rzeczywistości, żeby była dla mnie bardziej uprzejma, skoro mam już wszystko? Inna sprawa, że kiedy ma się wszystko, bardzo wiele można stracić. Ale zamiast marnować czas na ostrożność, trzeba z tego korzystać. To może się już nie powtórzyć. Wiem, że zawsze może być gorzej (mantra), ale przecież… może być jeszcze lepiej, prawda?

cieszę się, że jesteście. first day of the rest of my life. :)

 

edit: nigdy nie pomyślałabym, że nadmiar szczęścia może wprowadzić w nostalgiczny nastrój.

2c komentarze/y do czasczasczas.

  • ~olciak

    Tego nadmiaru szczęścia, nawet tej nostalgii spowodowanej jego nadmiarem, Ci zazdroszczę, a jednocześnie mam takie poczucie, że akurat Tobie się jak najbardziej należy! :)

  • ~Całkowska

    Witam, czy mogłabym się jakoś z Tobą skontaktować oprócz tego bloga? Mam parę pytań odnośnie.. Jeżowa, pewnych osób i koni. Najlepiej byłoby przez e-maila lub facebooka. ;)
    Pozdrawiam Aleksandra C.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>